Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda daje radnym 30 dni na wygaszenie mandatu prezydenta Krzysztofa Żuka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 18:57 Powrót do artykułu
to dobry prezydent..murem za Żukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pislamiści i ich sługusi ze służb obrzucają błotem każdego prezydenta bo samorządy nie są w ich rękach więc nie mogą sterować miastami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PZU Życie to spółka państwowa czy prywatna ? Prywatna i dlatego Żuk złamał prawo. Czarnek to nie moja bajka, ale ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mójLublin napisał:
"zbudował układ, który finansuje akcje poparcia i kampanie wyborcze. obstawił niekompetentnymi karierowiczami kluczowe stanowiska a dług miasta rośnie"
Coś jakbym o rządzie PiSu czytał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlityczny trup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z radą nadzorczą lubelskiego lotniska? Kiedy wykopki buraków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Murzyn zrobił swoje murzyn może odejść PIS przypisze sobie jego sukcesy a są widoczne gołym okiem było dwóch prezydentów z PIS-u co wybudowali(kilka knfliktów) co wybudował ŻUK ano widać same gigantyczne obiekty w Lublinie jak ich ktoś nie widzi niech skorzysta z pomocy lekarza niekoniecznie okulisty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech radni wygaszą mandat Żuka, bo jeszcze Wojewoda gotów wygasić ich mandaty i PIS będzie sam musiał zasiadać w Radzie Miasta. :O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek - wstyd, wstyd wstyd, tego Ci nie zapomnimy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo tak dla przypomnienia Prezydent Żuk został wybrany przez mieszkańców Lublina w wolnych i bezpośrednich wyborach uzyskując większościowy mandat - Pan jest jedynie nominatem pisowskiego nie(rządu)... Mieszkańcy Lublina maja świetną pamięć i będą wiedzieli jak Panu podziękować... Taczki są już przygotowane i czekają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no zebyscie sie nie zdziwli - pisiory wszystko zrobia zeby obie rozprawy odbyly sie blyskawicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyna nadzieja w sedziach, ze odmowia sadzenia , hej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierd.lę, kolejny domorosły prawniczyna się znalazł - zmień ustawę to ochronisz Żukowi du.ę. Czy w tej waszej radosnej menażerii #muremzaZukiem jest chociaż jedna osoba która potrafi analizowac przepisy prawa? Wojewoda działa w ramach obowiazującego prawa - czy tego chcecie czy nie. Żuk i tak obroni d.pę, więc o co wam chodzi? Jest jasno napisane - nie ma fizycznej mozliwości, aby Żuk stracił mandat do przyszłorocznych wyborów. Wiadome jest, że ani przewodniczący RM ani radni PO nie zagłosują za wygaszeniem mandatu Żukowi. Cała sytuacja spowoduje jedynie, że znowu zbierze się grupka kretynów, którzy bedą wykrzykiwac głupoty na sali obrad i przed Ratuszem. Potem bedzie cyrk medialny jak to "obronili" prezydenta. Wojewoda wyda zarządzenie zastępcze, Żuk odwoła się do WSA i sprawa trafi tam, gdzie od poczatku powinna trafić - problem w tym, że ustawodawca tak zagmatwał tą ścieżkę, ze po dup.e obrywają radni opozycji i wojewoda, bo, powtórzę, kretyni drący mordy przed Ratuszem nie mają krzty wiedzy na teamt procedury wygaszenia mandatu prezydenta. A media jeszcze podsycają ten stan. Żuk dostanie sznaśe obrony przed sądem - być może dowiemy się co w tej super opinii napisał m. in. prof. Kidyba, którego miałem przyjemnośc byc studentem i którego zdanie bardzo szanuję - jeżeli on potwierdzi, iż nie zachodzą przesłanki złamania przepisów antykorupcyjnych - dla mnie sprawa będzie jednoznacznie rozstrzygnięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A dzisiaj Pan Wojewoda siedział razem z Panem Prezydentem w programie Ryśka Montusiewicza i jakoś Pan Prezydent mu nie przeszkadzał.Gdzie konsekwencja??" I to jest własnie to o czym wiele razy pisałem - ludzie nie mają pojęcia, że stosowanie prawa a sympatie polityczne to dwie różne rzeczy. Jezeli prawo przewiduje jakąś procedurę z udziałem wojewody, to wojewoda musi ją stosować, bo ma działać w granicach prawa. A #muremzaZukiem robi z tego cyrk medialny, jednoczesnie twierdząc, że Żuk ma dowody swojej niewinnosci, ale przedstawi je dopiero przed sądem. Żeby doszło do postępowania przed WSA musi zostać wyczerpana ścieżka postępowania z udziałem Rady Miasta i wojewody. Ale tego najwidoczniej nie potrafia pojąć kurze możdżki podskakujące na mrozie przed Ratuszem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Panie Wojewodo tak dla przypomnienia Prezydent Żuk został wybrany przez mieszkańców Lublina w wolnych i bezpośrednich wyborach uzyskując większościowy mandat - Pan jest jedynie nominatem pisowskiego nie(rządu)... Mieszkańcy Lublina maja świetną pamięć i będą wiedzieli jak Panu podziękować... Taczki są już przygotowane i czekają.." Biedny człowieku - nie wiesz co piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europoseł Kazimierz Michał Ujazdowski poinformował we wtorek, że zrezygnował z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości. - Nie mogę godzić się na politykę, która trawi polski potencjał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Panu Prezydentowi jestem wdzięczna za nowe oblicze Lublina. Za wszystkie inwestycje (Ogród Saski, Teatr Stary, CSK i Plac Teatralny, i remont Litewskiego i drogi i rowery i pewnie to nie wszystkie ) i za imprezy typu Jarmark Jagielloński, Festiwal sztukmistrzów itp. itd... To zostanie na lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis idzie na dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wojewodo ! To jest dobry prezydent ,wybrany przez nas i chcemy żeby był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa Pan Prezydent K. Żuk jest dobrym prezydentem Lublina, jest sporo inwestycji, poprawa stanu nawierzchni na ulicach, rozwój kultury i sportu, jednakże uważam iż nikt nie stoi ponad prawem. Prezydent zdawał sobie sprawę, iż łączenie tych kilku funkcji w radach nadzorczych jest konfliktem interesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...